Halaman UtamaKota Bharu › HABIB Kota Bharu

HABIB Kota Bharu

★ 3.9 (17 ulasan)Kedai Emas & Barang Kemas● Buka hari ini · 10 AM-10 PM

Tentang HABIB Kota Bharu

HABIB Kota Bharu ialah kedai emas dan barang kemas yang terletak di Lot G03B Ground Floor KB Mall Lot PT 101 & 102 Seksyen 16 Jalan Hamzah, 15050 Kota Bharu, Kelantan. Dengan penilaian 3.9 bintang daripada 17 ulasan pelanggan di Google, kedai ini antara pilihan pelanggan di kawasan Kota Bharu.

Kedai ini menawarkan pelbagai barang kemas emas seperti cincin, gelang, rantai dan loket. Waktu operasi hari ini ialah 10 AM-10 PM — hubungi kedai untuk pengesahan sebelum berkunjung.

Perkhidmatan & Produk

Cincin EmasGelang & BangleRantai & LoketSubang & AntingEmas 916 & 999Jual & Beli Balik Emas

Lokasi & Cara Ke Sana

Kedai ini terletak di Lot G03B Ground Floor KB Mall Lot PT 101 & 102 Seksyen 16 Jalan Hamzah, 15050 Kota Bharu, Kelantan. Gunakan peta di bawah untuk arah perjalanan. Buka di Google Maps →

Maklumat Kedai

📍

Alamat

Lot G03B Ground Floor KB Mall Lot PT 101 & 102 Seksyen 16 Jalan Hamzah, 15050 Kota Bharu, Kelantan

📞

Telefon

+6097478977

🕐

Waktu Operasi

Buka · 10 AM-10 PM hari ini

Lihat semua hari ▾
Isnin10 AM-10 PMSelasa10 AM-10 PMRabu10 AM-10 PMKhamis10 AM-10 PMJumaat10 AM-10 PMSabtu10 AM-10 PMAhad10 AM-10 PM

🌐

Laman Web

habibjewels.com

Penilaian Google

3.9 / 5.0 (17 ulasan)

Ulasan Pelanggan

Apa kata pelanggan tentang HABIB Kota Bharu

3.9

★★★☆☆

17 ulasan GoogleBaca Semua 17 Ulasan di Google →

Semak Harga Emas Sebelum Ke Kedai
Harga emas hari ini — dikemaskini setiap pagi

RM 595.57
Emas 999 / gram

RM 546.09
Emas 916 / gram

Soalan Lazim

Maklumat tambahan mengenai HABIB Kota Bharu

Pukul berapa HABIB Kota Bharu buka?

HABIB Kota Bharu buka setiap hari, 10 AM-10 PM. Waktu mungkin berbeza pada cuti umum — hubungi kedai untuk pengesahan.

Di mana lokasi HABIB Kota Bharu?

Kedai ini terletak di Lot G03B Ground Floor KB Mall Lot PT 101 & 102 Seksyen 16 Jalan Hamzah, 15050 Kota Bharu, Kelantan. Rujuk peta pada halaman ini untuk arah perjalanan.

Bagaimana untuk menghubungi HABIB Kota Bharu?

Anda boleh menghubungi kedai ini di talian +6097478977 pada waktu operasi.

Adakah HABIB Kota Bharu dipercayai?

Kedai ini mempunyai penilaian 3.9/5 bintang daripada 17 ulasan di Google. Baca ulasan pelanggan sebenar melalui pautan Google Maps di halaman ini sebelum berkunjung.

Kedai Emas Lain Berdekatan

Bandingkan kedai emas lain di kawasan yang sama

Semua Kedai Emas Kota Bharu →