Halaman UtamaKota Kinabalu › Papa Mas KK

Papa Mas KK

★ 3 (2 ulasan)Kedai Emas & Barang Kemas● Buka hari ini · 9 AM-5:30 PM

Tentang Papa Mas KK

Papa Mas KK ialah kedai emas dan barang kemas yang terletak di PH1, 88450 Kota Kinabalu, Sabah. Dengan penilaian 3 bintang daripada 2 ulasan pelanggan di Google, kedai ini antara pilihan pelanggan di kawasan Kota Kinabalu.

Kedai ini menawarkan pelbagai barang kemas emas seperti cincin, gelang, rantai dan loket. Waktu operasi hari ini ialah 9 AM-5:30 PM — hubungi kedai untuk pengesahan sebelum berkunjung.

Perkhidmatan & Produk

Cincin EmasGelang & BangleRantai & LoketSubang & AntingEmas 916 & 999Jual & Beli Balik Emas

Lokasi & Cara Ke Sana

Kedai ini terletak di PH1, 88450 Kota Kinabalu, Sabah. Gunakan peta di bawah untuk arah perjalanan. Buka di Google Maps →

Maklumat Kedai

📍

Alamat

PH1, 88450 Kota Kinabalu, Sabah

📞

Telefon

+601111445168

🕐

Waktu Operasi

Buka · 9 AM-5:30 PM hari ini

Lihat semua hari ▾
Isnin9 AM-5:30 PMSelasa9 AM-5:30 PMRabu9 AM-5:30 PMKhamis9 AM-5:30 PMJumaat9 AM-5:30 PMSabtu9 AM-5:30 PMAhad9 AM-5:30 PM

🌐

Laman Web

linktr.ee/papamas

Penilaian Google

3 / 5.0 (2 ulasan)

Ulasan Pelanggan

Apa kata pelanggan tentang Papa Mas KK

3

★★★☆☆

2 ulasan GoogleBaca Semua 2 Ulasan di Google →

Semak Harga Emas Sebelum Ke Kedai
Harga emas hari ini — dikemaskini setiap pagi

RM 597.14
Emas 999 / gram

RM 547.53
Emas 916 / gram

Soalan Lazim

Maklumat tambahan mengenai Papa Mas KK

Pukul berapa Papa Mas KK buka?

Papa Mas KK buka setiap hari, 9 AM-5:30 PM. Waktu mungkin berbeza pada cuti umum — hubungi kedai untuk pengesahan.

Di mana lokasi Papa Mas KK?

Kedai ini terletak di PH1, 88450 Kota Kinabalu, Sabah. Rujuk peta pada halaman ini untuk arah perjalanan.

Bagaimana untuk menghubungi Papa Mas KK?

Anda boleh menghubungi kedai ini di talian +601111445168 pada waktu operasi.

Adakah Papa Mas KK dipercayai?

Kedai ini mempunyai penilaian 3/5 bintang daripada 2 ulasan di Google. Baca ulasan pelanggan sebenar melalui pautan Google Maps di halaman ini sebelum berkunjung.

Kedai Emas Lain Berdekatan

Bandingkan kedai emas lain di kawasan yang sama

Semua Kedai Emas Kota Kinabalu →