Halaman UtamaCameron Highlands › Loon Hing Goldsmith Sdn Bhd

Loon Hing Goldsmith Sdn Bhd

★ 3 (2 ulasan)Kedai Emas & Barang Kemas● Buka hari ini · 9 AM-6 PM

Tentang Loon Hing Goldsmith Sdn Bhd

Loon Hing Goldsmith Sdn Bhd ialah kedai emas dan barang kemas yang terletak di 7 Jalan Besar, 39000 Cameron Highlands, Pahang. Dengan penilaian 3 bintang daripada 2 ulasan pelanggan di Google, kedai ini antara pilihan pelanggan di kawasan Cameron Highlands.

Kedai ini menawarkan pelbagai barang kemas emas seperti cincin, gelang, rantai dan loket. Waktu operasi hari ini ialah 9 AM-6 PM — hubungi kedai untuk pengesahan sebelum berkunjung.

Perkhidmatan & Produk

Cincin EmasGelang & BangleRantai & LoketSubang & AntingEmas 916 & 999Jual & Beli Balik Emas

Lokasi & Cara Ke Sana

Kedai ini terletak di 7 Jalan Besar, 39000 Cameron Highlands, Pahang. Gunakan peta di bawah untuk arah perjalanan. Buka di Google Maps →

Maklumat Kedai

📍

Alamat

7 Jalan Besar, 39000 Cameron Highlands, Pahang

📞

Telefon

+6054915406

🕐

Waktu Operasi

Buka · 9 AM-6 PM hari ini

Lihat semua hari ▾
Isnin9 AM-6 PMSelasa9 AM-6 PMRabu9 AM-6 PMKhamis9 AM-6 PMJumaat9 AM-6 PMSabtu9 AM-6 PMAhadTutup

🌐

Laman Web

Penilaian Google

3 / 5.0 (2 ulasan)

Ulasan Pelanggan

Apa kata pelanggan tentang Loon Hing Goldsmith Sdn Bhd

3

★★★☆☆

2 ulasan GoogleBaca Semua 2 Ulasan di Google →

Semak Harga Emas Sebelum Ke Kedai
Harga emas hari ini — dikemaskini setiap pagi

RM 597.14
Emas 999 / gram

RM 547.53
Emas 916 / gram

Soalan Lazim

Maklumat tambahan mengenai Loon Hing Goldsmith Sdn Bhd

Pukul berapa Loon Hing Goldsmith Sdn Bhd buka?

Loon Hing Goldsmith Sdn Bhd buka mengikut jadual berikut: Isnin 9 AM-6 PM; Selasa 9 AM-6 PM; Rabu 9 AM-6 PM; Khamis 9 AM-6 PM; Jumaat 9 AM-6 PM; Sabtu 9 AM-6 PM; Ahad tutup. Waktu mungkin berbeza pada cuti umum.

Di mana lokasi Loon Hing Goldsmith Sdn Bhd?

Kedai ini terletak di 7 Jalan Besar, 39000 Cameron Highlands, Pahang. Rujuk peta pada halaman ini untuk arah perjalanan.

Bagaimana untuk menghubungi Loon Hing Goldsmith Sdn Bhd?

Anda boleh menghubungi kedai ini di talian +6054915406 pada waktu operasi.

Adakah Loon Hing Goldsmith Sdn Bhd dipercayai?

Kedai ini mempunyai penilaian 3/5 bintang daripada 2 ulasan di Google. Baca ulasan pelanggan sebenar melalui pautan Google Maps di halaman ini sebelum berkunjung.

Kedai Emas Lain Berdekatan

Bandingkan kedai emas lain di kawasan yang sama

Semua Kedai Emas Cameron Highlands →