Halaman UtamaKuantan › Chan Cheong Jewellery

Chan Cheong Jewellery

★ 5 (4 ulasan)Kedai Emas & Barang Kemas● Buka hari ini · 12-7 PM

Tentang Chan Cheong Jewellery

Chan Cheong Jewellery ialah kedai emas dan barang kemas yang terletak di Berjaya Megamall, 25000 Kuantan, Pahang. Dengan penilaian 5 bintang daripada 4 ulasan pelanggan di Google, kedai ini antara pilihan pelanggan di kawasan Kuantan.

Kedai ini menawarkan pelbagai barang kemas emas seperti cincin, gelang, rantai dan loket. Waktu operasi hari ini ialah 12-7 PM — hubungi kedai untuk pengesahan sebelum berkunjung.

Perkhidmatan & Produk

Cincin EmasGelang & BangleRantai & LoketSubang & AntingEmas 916 & 999Jual & Beli Balik Emas

Lokasi & Cara Ke Sana

Kedai ini terletak di Berjaya Megamall, 25000 Kuantan, Pahang. Gunakan peta di bawah untuk arah perjalanan. Buka di Google Maps →

Maklumat Kedai

📍

Alamat

Berjaya Megamall, 25000 Kuantan, Pahang

📞

Telefon

+60129889386

🕐

Waktu Operasi

Buka · 12-7 PM hari ini

Lihat semua hari ▾
Isnin12-7 PMSelasa12-7 PMRabu12-7 PMKhamis12-7 PMJumaat12-7 PMSabtu12-7 PMAhad12-7 PM

🌐

Laman Web

Penilaian Google

5 / 5.0 (4 ulasan)

Ulasan Pelanggan

Apa kata pelanggan tentang Chan Cheong Jewellery

5

★★★★★

4 ulasan GoogleBaca Semua 4 Ulasan di Google →

Semak Harga Emas Sebelum Ke Kedai
Harga emas hari ini — dikemaskini setiap pagi

RM 595.57
Emas 999 / gram

RM 546.09
Emas 916 / gram

Soalan Lazim

Maklumat tambahan mengenai Chan Cheong Jewellery

Pukul berapa Chan Cheong Jewellery buka?

Chan Cheong Jewellery buka setiap hari, 12-7 PM. Waktu mungkin berbeza pada cuti umum — hubungi kedai untuk pengesahan.

Di mana lokasi Chan Cheong Jewellery?

Kedai ini terletak di Berjaya Megamall, 25000 Kuantan, Pahang. Rujuk peta pada halaman ini untuk arah perjalanan.

Bagaimana untuk menghubungi Chan Cheong Jewellery?

Anda boleh menghubungi kedai ini di talian +60129889386 pada waktu operasi.

Adakah Chan Cheong Jewellery dipercayai?

Kedai ini mempunyai penilaian 5/5 bintang daripada 4 ulasan di Google. Baca ulasan pelanggan sebenar melalui pautan Google Maps di halaman ini sebelum berkunjung.

Kedai Emas Lain Berdekatan

Bandingkan kedai emas lain di kawasan yang sama

Semua Kedai Emas Kuantan →