Halaman UtamaIOI City Mall › Diamond & Platinum (IOI City Mall)

Diamond & Platinum (IOI City Mall)

★ 4.9 (58 ulasan)Kedai Emas & Barang Kemas● Buka hari ini · 10 AM-10 PM

Tentang Diamond & Platinum (IOI City Mall)

Diamond & Platinum (IOI City Mall) ialah kedai emas dan barang kemas yang terletak di G-211 Ground Floor City IOI City Mall, 62502 Putrajaya, Putrajaya. Dengan penilaian 4.9 bintang daripada 58 ulasan pelanggan di Google, kedai ini antara pilihan pelanggan di kawasan Putrajaya.

Kedai ini menawarkan pelbagai barang kemas emas seperti cincin, gelang, rantai dan loket. Waktu operasi hari ini ialah 10 AM-10 PM — hubungi kedai untuk pengesahan sebelum berkunjung.

Perkhidmatan & Produk

Cincin EmasGelang & BangleRantai & LoketSubang & AntingEmas 916 & 999Jual & Beli Balik Emas

Lokasi & Cara Ke Sana

Kedai ini terletak di G-211 Ground Floor City IOI City Mall, 62502 Putrajaya, Putrajaya. Gunakan peta di bawah untuk arah perjalanan. Buka di Google Maps →

Maklumat Kedai

📍

Alamat

G-211 Ground Floor City IOI City Mall, 62502 Putrajaya, Putrajaya

📞

Telefon

+60389593478

🕐

Waktu Operasi

Buka · 10 AM-10 PM hari ini

Lihat semua hari ▾
Isnin10 AM-10 PMSelasa10 AM-10 PMRabu10 AM-10 PMKhamis10 AM-10 PMJumaat10 AM-10 PMSabtu10 AM-10 PMAhad10 AM-10 PM

🌐

Penilaian Google

4.9 / 5.0 (58 ulasan)

Ulasan Pelanggan

Apa kata pelanggan tentang Diamond & Platinum (IOI City Mall)

4.9

★★★★☆

58 ulasan GoogleBaca Semua 58 Ulasan di Google →

Semak Harga Emas Sebelum Ke Kedai
Harga emas hari ini — dikemaskini setiap pagi

RM 595.57
Emas 999 / gram

RM 546.09
Emas 916 / gram

Soalan Lazim

Maklumat tambahan mengenai Diamond & Platinum (IOI City Mall)

Pukul berapa Diamond & Platinum (IOI City Mall) buka?

Diamond & Platinum (IOI City Mall) buka setiap hari, 10 AM-10 PM. Waktu mungkin berbeza pada cuti umum — hubungi kedai untuk pengesahan.

Di mana lokasi Diamond & Platinum (IOI City Mall)?

Kedai ini terletak di G-211 Ground Floor City IOI City Mall, 62502 Putrajaya, Putrajaya. Rujuk peta pada halaman ini untuk arah perjalanan.

Bagaimana untuk menghubungi Diamond & Platinum (IOI City Mall)?

Anda boleh menghubungi kedai ini di talian +60389593478 pada waktu operasi.

Adakah Diamond & Platinum (IOI City Mall) dipercayai?

Kedai ini mempunyai penilaian 4.9/5 bintang daripada 58 ulasan di Google. Baca ulasan pelanggan sebenar melalui pautan Google Maps di halaman ini sebelum berkunjung.

Kedai Emas Lain Berdekatan

Bandingkan kedai emas lain di kawasan yang sama

Semua Kedai Emas IOI City Mall →