Halaman UtamaBentong › Kedai Emas Fah Mee

Kedai Emas Fah Mee

★ 4.3 (3 ulasan)Kedai Emas & Barang Kemas● Buka hari ini · Open 24 hours

Tentang Kedai Emas Fah Mee

Kedai Emas Fah Mee ialah kedai emas dan barang kemas yang terletak di 45 Jalan Ah Peng, 28700 Bentong, Pahang. Dengan penilaian 4.3 bintang daripada 3 ulasan pelanggan di Google, kedai ini antara pilihan pelanggan di kawasan Bentong.

Kedai ini menawarkan pelbagai barang kemas emas seperti cincin, gelang, rantai dan loket. Waktu operasi hari ini ialah Open 24 hours — hubungi kedai untuk pengesahan sebelum berkunjung.

Perkhidmatan & Produk

Cincin EmasGelang & BangleRantai & LoketSubang & AntingEmas 916 & 999Jual & Beli Balik Emas

Lokasi & Cara Ke Sana

Kedai ini terletak di 45 Jalan Ah Peng, 28700 Bentong, Pahang. Gunakan peta di bawah untuk arah perjalanan. Buka di Google Maps →

Maklumat Kedai

📍

Alamat

45 Jalan Ah Peng, 28700 Bentong, Pahang

📞

Telefon

+6092224822

🕐

Waktu Operasi

Buka · Open 24 hours hari ini

Lihat semua hari ▾
Isnin8 AM-11:30 PMSelasaOpen 24 hoursRabuOpen 24 hoursKhamisTutupJumaatTutupSabtuOpen 24 hoursAhad9 AM-7 PM

🌐

Laman Web

Penilaian Google

4.3 / 5.0 (3 ulasan)

Ulasan Pelanggan

Apa kata pelanggan tentang Kedai Emas Fah Mee

4.3

★★★★☆

3 ulasan GoogleBaca Semua 3 Ulasan di Google →

Semak Harga Emas Sebelum Ke Kedai
Harga emas hari ini — dikemaskini setiap pagi

RM 595.57
Emas 999 / gram

RM 546.09
Emas 916 / gram

Soalan Lazim

Maklumat tambahan mengenai Kedai Emas Fah Mee

Pukul berapa Kedai Emas Fah Mee buka?

Kedai Emas Fah Mee buka mengikut jadual berikut: Isnin 8 AM-11:30 PM; Selasa Open 24 hours; Rabu Open 24 hours; Khamis tutup; Jumaat tutup; Sabtu Open 24 hours; Ahad 9 AM-7 PM. Waktu mungkin berbeza pada cuti umum.

Di mana lokasi Kedai Emas Fah Mee?

Kedai ini terletak di 45 Jalan Ah Peng, 28700 Bentong, Pahang. Rujuk peta pada halaman ini untuk arah perjalanan.

Bagaimana untuk menghubungi Kedai Emas Fah Mee?

Anda boleh menghubungi kedai ini di talian +6092224822 pada waktu operasi.

Adakah Kedai Emas Fah Mee dipercayai?

Kedai ini mempunyai penilaian 4.3/5 bintang daripada 3 ulasan di Google. Baca ulasan pelanggan sebenar melalui pautan Google Maps di halaman ini sebelum berkunjung.

Kedai Emas Lain Berdekatan

Bandingkan kedai emas lain di kawasan yang sama

Semua Kedai Emas Bentong →